OKJ. szám: 54 582 03 ÚJ OKJ SZERINT!  E: 000384/2014/A008 szakképesítés

Beiratkozás


Az OKJ-s képzéseinkre és tanfolyamainkra
beiratkozhat minden héten:
kedden 17-19 óráig vagy
telefonon egyeztetett időpontban
Oktató Központunk címe:
1081. Bp. Kiss József u. 8. fszt. 5. 23-as csengő 
Püspöki István
Elérhetőség: 06-20-44-77-511
 
Beiratkozáshoz szükséges: 
 • Érettségi bizonyítvány + 2db. fénymásolata
 • Egészségügyi alkalmassági igazolás
 • Az OKJ tanfolyam díjának első részlete

Kezdési időpontok


Tanfolyamaink kezdési időpontjai:
 • 2016. Március 29.
 • 2016. Április 26.
 • 2016. Május 31.
 • 2016. Június 28.
 • 2016. Július 26.
 • 2016. Augusztus 30.
 • 2016. Szeptember 27.
 • 2016. Október 25.
 • 2016. November 29.
 • 2017. Január 31.

 


Vizsgalehetőség!  

KÉPZÉSI ÉS VIZSGÁZTATÁSI ENGEDÉLYEK
E-mail:

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Magasépítő technikus tanfolyam ideje: 3 tanítási félév
A Magasépítő technikus okj tanfolyam díja: 140.000.-Ft./félév
Okj vizsgadíj: 70.000.-Ft /Befizetendő a vizsgára jelentkezéskor!/
Egy összegben történő befizetés esetén 10.000.-Ft kedvezményt adunk.

Kamatmentes részletfizetési lehetőség a tanfolyam ideje alatt!

OKTATÓKÖZPONTUNK SAJÁT TANMŰHELLYEL RENDELKEZIK!

FEOR száma:  3117 Építő és építész technikus

A Magasépítő technikus tanfolyamról bővebben:
A magasépítő technikus önállóan vagy mérnöki irányítással épületek és más építmények terveinek készítésével, az épületek és építmények építésével, felújításával, átalakításával, üzemeltetésével, karbantartásával és javításával kapcsolatos műszaki feladatokat lát el. A magasépítő technikus az építőanyag gyártás technológiai folyamatait előkészíti. A magasépítő technikus a gyártási technológia folyamatát és a készterméket ellenőrzi. A magasépítő technikus az építési anyagok egyedi tulajdonságai alapján dönt ezek felhasználásáról, minősítéséről. A magasépítő technikus a laboratóriumi vizsgálatokhoz szükséges eszközöket, műszereket használja, mintavételi és vizsgálati jegyzőkönyvet készít, értelmez. Magasépítő technikus irányítás mellett terveket, tervrészleteket szerkeszt számítógéppel segít a tervezői program felhasználásával meghatározni a statikailag határozott tartók támaszerőit, igénybevételeit, keresztmetszeti jellemzőit. Magasépítő technikus építmények, épületek kitűzése során használja a vízszintes és magasság mérés eszközeit, műszereit, a Mérési jegyzőkönyvek alapján feldolgozza a mérési eredményeket. Magasépítő technikus közreműködni a beruházás előkészítésében, pályázati anyagok összeállításában, bekérésében, értékelésében Magasépítő technikus közreműködni az építéshelyi adminisztrációs folyamatokban és a kivitelezési folyamat ellenőrzésében, szerződést, számlát készít és ellenőrizni.Magasépítő technikus meghatározza az egyszerű igénybevételekből származó feszültségeket, a szükséges méreteket irányítani az alépítményi, felépítményi, teherhordó és nem teherhordó szerkezetek, befejező és szakipari munkák építését, bontását épületüzemeltetési és fenntartási feladatokat ellátni. Magasépítő technikus irányítás mellett műszaki terveket, tervrészleteket szerkeszt, rajzol a szabványos jelölések alkalmazásával Magasépítő technikus értelmezni a vasbeton szerkezetek statikai terveit, műszaki leírásait, alkalmazni a kivitelezésre vonatkozó szabványok előírásait tervek alapján anyagszükségletet meghatározni. Magasépítő technikus irányítás mellett költségvetést készíteni. A magasépítő technikus közreműködik a kivitelezés térbeli és időbeli szervezésének tervezésében, aktualizálásában részt vesz a kivitelezés előkészítésében, megvalósításában, koordinálásában. A magasépítő technikus irányítás mellett meghatározza a termék előállításához szükséges nyersanyagokat, és azok előkészítési műveleteit. A magasépítő technikus irányítás mellett kiválasztja a termék előállításához technológiailag szükséges gépi és tüzelési berendezéseket gondoskodik a technológiai előírások betartásáról, gyártásközi ellenőrzésről. A magasépítő technikus késztermékek minőségi paramétereit ellenőrizi A magasépítő technikus tájékoztatja a termék felhasználóit a termékek főbb tulajdonságairól, felhasználási területéről.

A Magasépítő technikus okj képzési modulok:
Építőipari műszaki alapismeretek (10109-12)
Építész technikusi közös tevékenység (10107-12)
Magasépítési ismeretek (10110-12)
Építési technológiák és kivitelezésük  (10106-12)
Építőanyagok gyártása (10108-12)
Foglalkoztatás I. (érettségire épülő képzések esetén) (11498-12)
Foglalkoztatás II. (11499-129)
Munkahelyi egészség és biztonság (11500-12)

A Magasépítő technikus vizsgáról:
A Magasépítő technikus okj szakképző vizsgára bocsátás feltétele a sikeres modulzáró vizsga, mely szóbeli, írásbeli és gyakorlati részt egyaránt tartalmaz.
A képzésre vizsgagaranciát vállalunk!

A Magasépítő technikus bizonyítványról:
A Magasépítő technikus okj tanfolyam sikeres elvégzése után a Résztvevők államilag elismert  Magasépítő technikus bizonyítványt kapnak. EUROPASS a vizsga után igényelhető!

Várjuk szeretettel a Magasépítő technikus képzésünkön.

 

Kapcsolat


Kpcsolat

WEST-HORIZONT KFT.

AKKREDITÁLT FELNŐTTKÉPZŐ AL-2364

Nyilvántartási szám: 21183-2007  E-000384/2014

Adószám: 11002673-2-431081. Budapest Kiss József u. 8. fszt. 5.
Mobil: +36-20-44-77-511
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Mobil: +36-20-44-77-511
Mobil: +36-30-79-10-232
Telefon: +36-1 / 783-30-68   
Fax: +36-1 / 783-30-68

 

 
 
  
 

Keresőszavak, ami alapján ránk találhatott

Épületgépészeti tanfolyam okj képzés okj szakképzés okj oktatás okj iskola okj tanfolyam képzés Épületgépészeti anyag és alkatrész kereskedő Képzés tanfolyam okj-s szakképzés iskola szaktanfolyam suli Épületgépészeti tanfolyamok, képzések oktatás Épületgépészeti anyag- és alkatrészkereskedő képzés képesítés Épületgépészeti tanfolyam, szakképzés, okj, képzés, iskola, okj tanfolyam tanfolyam Épületgépészeti csőhálózat- és berendezés- szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés Víz- Gáz- Központifűtés szerelő szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés iskola

Elérhetőség


 • Telefon : +36-20-44-77-511 +36-30-79-10-232
 • E-mail: westhorizont.kft@upcmail.hu

Amik alapján ránk találhatott


okj képzés, okj tanfolyam,villanyszerelő, villany okj, szerelő okj, villany tanfolyam, elektromos okj, okj beiratkozás, villanyszerelő beiratkozás, képzés, ár, olcsó okj, ingyenes tanfolyam, gyors okj villanyszerelő tanfolyam, tanműhely, budapesti okj tanfolyam, esti okj tanfolyam


Minden jog fenntartva - 2014 West Horizont Kft. - Készítette: ITone Informatika Kft.